PL EN
Opłaty za publikacje
 
Wszystkie artykuły zamieszczone w czasopiśmie są w trybie otwartego dostępu (Open Access) oraz dostępne w Internecie natychmiast po ich opublikowaniu. Możliwe jest to dzięki poniesionym przez Państwa opłatom za publikację rozumiane jako usługi wydawnicze. Zawierają one między innymi: naniesienie korekty, opracowanie edytorskie, obsługę elektronicznej platformy wydawniczej Editorial System oraz strony czasopisma Editorial Journal, hosting serwera, digitalizacja, indeksowanie artykułów w bazach danych. Opłata za publikację ponoszona jest przed jej zamieszczeniem oraz po jej zaakceptowaniu przez recenzentów i redaktorów. Opłatę można zrealizować samodzielnie albo za pośrednictwem pracodawcy.

Wszyscy autorzy podlegają jednakowym zasadom w procedurze kwalifikacji artykułu do opublikowania, niezależnie od stażu pracy i miejsca zamieszkania. W związku z tym, nie ma możliwości zmniejszenia lub odstąpienia od płatności za opublikowanie artykułu.

Koszt opublikowania artykułu wynosi brutto 1500,00 zł, realizowany po akceptacji artykułu i wyznaczeniu terminu publikacji, za pomocą przelewu bankowego lub płatności elektronicznej Dotpay.
Wystawiamy faktury VAT lub pro-forma na życzenie autora korespondencyjnego, następnie zamieszczamy je w systemie z automatycznym powiadomieniem.

Jak dokonać płatności elektronicznej DotPay?
1. Wybierz ikonkę „Payment”.
2. Naciśnij „Pay now” (Zapłać), następnie ikonę „dotpay” oraz potwierdź zamówienie klikając „Proceed with payment” – zostaniesz przekierowany do strony Dotpay.pl
3. Wybierz nazwę banku lub rodzaj karty płatniczej w celu dokonania płatności.
4. Zostaniesz przekierowany do swojego banku, gdzie musisz się zalogować używając swoich danych.
5. Po zalogowaniu zobaczysz gotowy przelew za należność.
6. Po zakończeniu operacji system wysyła status transakcji.
7. Kliknij ikonę „Powrót do sklepu” – zostaniesz przekierowany do Editorial System.